Considerations To Know About анатолия IVF
Considerations To Know About анатолия IVF
Blog Article
Ембрионите се слагат в матката с помощта на катетър (малка тръбичка). Процедурата е безболезнена и не се налага анестезия.
Отпърво методът инвитро е бил прилаган не за лечение на стерилитет, а като метод за лечение на други проблеми на репродуктивната система като например запушване или увреждане на маточни тръби.
Потвърдих, че разрешавам обработката на личните ми данни при посочените условия и че съм прочел и съм съгласен с Информация за защита на личните данни.
В този случай ембрионите се замразяват и се чака следващия цикъл, когато те ще бъдат размразени и имплантирани в матката.
Успешността на ин витро забременяването се влияе от различни фактори, най-решаващите от които са възрастта на пациентката, основните причини предизвикали безплодие и наличието на генетични аномалии.
Стимулирането на яйчниците помага на органите да произведат няколко яйцеклетки, вместо обичайната една.
Ранното развитие на зиготата включва бързо клетъчно делене и образуване на бластоциста. Тази структура е важна за имплантацията в матката, където ще продължи развитието на ембриона.
След ембриотрансферът на пациентката й се извършва цитонамазка и се извършва кръвен тест за бременност. Уринарен тест за бременност също може да бъде използван в домашни условия.
Стимулацията на яйчниците за да се задържи IVF (контролирана овариална хиперстимулация) има за цел да осигури образуването на по-голям брой качествени яйцеклетки посредством приложението на различни медикаменти.
Зиготата започва да се дели и да се развива, формирайки бластоциста.
Тестът за проходимост на тръбите се фокусира върху проходимостта на фалопиевите тръби, изследвана по време на ултразвуково изследване.
В деня след процедурата препоръките са да няма тежка физическа дейност и натоварване като great post различни видове тренировки и спорт.
Практиката в екипа ни е да мислим дълго, преди да започнем стимулацията и да я индивидуализираме за всяка жена.
Ембриотрансферът може да бъде извършен с ембриони, които са били заченати с помощта на сперматозоид и яйцеклетка на жената или с донорски ембриони.